Oferty pracy Legnica

2018-04-11
Dodano

TESCO POLSKA SP. Z O.O.
Pracodawca

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zasad aktywnej sprzedaży • Udzielanie informacji o ofercie handlowej oraz przygotowanie towaru według zamówienia klienta • Towarowanie stoiska zapewniające dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardem firmy • Praca odbywa się w systemie zmianowym • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

2018-04-11
Dodano

Pracodawca

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zasad aktywnej sprzedaży • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej oraz podawanie towaru zgodnie z zamówieniem • Towarowanie stoiska zapewniające dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardem firmy • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar (w przypadku nieznajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń) • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

2018-04-06
Dodano

Pracodawca

2018-04-06
Dodano

Pracodawca

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zasad aktywnej sprzedaży • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej oraz podawanie towaru zgodnie z zamówieniem • Towarowanie stoiska zapewniające dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardem firmy • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar (w przypadku nieznajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń) • Praca może odbywać się w systemie zmianowym • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

2018-04-03
Dodano

Centrum Kształcenia Ję...
Pracodawca

odpowiedzialnych za reprezentowanie szkoły na indywidualnych spotkaniach z rodzicami i uczniami wstępnie zainteresowanymi nauką w "The Point" oraz prowadzanie prezentacji w szkołach ponadgimnazjalnych na podległym terenie.

2018-02-12
Dodano

VECTRA S.A.
Pracodawca

Wymagania:
  • wykształcenie średnie;
  • pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta;
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.
Zadania:
  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Vectra S.A.;
  • posprzedażowa obsługa klienta;
  • rejestracja i modyfikacja danych abonentów w systemach informatycznych Spółki;
  • ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie.

2018-01-26
Dodano

Hays Poland Sp. z o.o.
Pracodawca

  • Celem stanowiska jest koordynacja procesu sprzedaży produktów i usług firmy dla Klienta biznesowego. Osoba zatrudniona w tej roli, będzie odpowiedzialna za bieżącą współpracę z działem sprzedaży oraz produkcją firmy, sporządzanie ofert, gromadzenie odpowiednich dokumentów oraz koordynowanie całego systemu współpracy z Klientami biznesowymi.
  • Firma nie wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku.

2017-06-02
Dodano

Alior Bank SA
Pracodawca

  • posiada minimum roczne doświadczenie we współpracy z Klientami Biznesowymi w banku (sektor SME: 5 – 60 mln PLN)
  • dobrze zna zagadnienia związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, w tym różne formy rozliczeń księgowych
  • posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w bankowości poparte sukcesami sprzedażowymi
  • potrafi aktywnie pozyskiwać Klientów Biznesowych
  • umie nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami Biznesowymi
  • dobrze zna produkty bankowe (inwestycyjne i kredytowe) dedykowane Klientom Biznesowym
  • jest nastawiona na realizację celów
  • posiada wykształcenie wyższe (wykształcenie ekonomiczne jako dodatkowy atut)

2017-05-25
Dodano

TAX CARE S.A.
Pracodawca

Tax Care S.A. poszukuje kandydatek/ów do pracy w placówkach partnerskich Idea Banku:   Doradca Klienta (sektor MŚP)  Miejsce pracy: Legnica Nr referencyjny: DP/AB/LEG

Twoją rolą będzie:

  • skuteczna sprzedaż usług księgowych klientom sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • kontakt z klientami z bazy w celu budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji,
  • przedstawianie oferty współpracy oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • realizacja celów biznesowych zgodnie ze standardami jakości banku.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • cechują Cię ambicja oraz chęć rozwoju i doskonalenia umiejętności pozwalających na awans w strukturze organizacji,
  • Twoje mocne strony to kreatywność i entuzjastyczneg podejście do wykonywanych zadań,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą,
  • jesteś proaktywny i samodzielny w działaniu.

Wierzymy, że osiągnięcia Tax Care to zasługa naszych pracowników. Dlatego zatrudnionym kandydatom oferujemy:

  • pracę w odnoszącej sukcesy firmie, będącej liderem w swojej branży!
  • stabilne warunki zatrudnienia, gwarantowaną podstawę (3000 zł brutto) oraz prowizje,
  • możliwość zdobycia unikalnej i pożądanej na rynku wiedzy i umiejętności,
  • partnerską atmosferę pracy i sukcesu,
  • pełną wyzwań pracę w zgranym, kreatywnym zespole, który z pasją realizuje powierzone mu zadania,
  • liczne benefity: m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy językowej.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

2017-05-19
Dodano

Nest Bank S.A.
Pracodawca

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług,
  • doradztwo w zakresie produktów bankowych oraz badanie potrzeb klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku,
  • kompleksowa obsługa klientów banku zgodnie z wewnętrznymi standardami jakości,
  • realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych.