Oferty pracy Legnica

2018-02-11
Dodano

Hays Poland Sp. z o.o.
Pracodawca

 

Do Twoich przyszłych obowiązków będzie należało utrzymanie maszyn produkcyjnych oraz wykonywanie napraw. Będziesz również odpowiedzialny za tworzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej.

2017-02-20
Dodano

WINKELMANN SP. Z O.O.
Pracodawca

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników.  Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:Automatyk – Utrzymanie Ruchu Miejsce pracy: LegnicaJaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń technicznych,Diagnozowanie usterek układów automatycznych i usuwanie bieżących awarii,Obsługę, programowanie, diagnozowanie, korektowanie ustawień sterowników Siemens S7,Wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn,Usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki. Oczekiwania wobec Kandydatów:Wykształcenie techniczne, elektryk, automatyk, mechatronik,Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,Znajomość systemów automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy), pneumatyki, hydrauliki,Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,Znajomość układów sterowania PLC oraz Siemens S7,Uprawnienia SEP 1 KV,Samodzielność, dokładność i systematyczność, zdolność analitycznego myślenia,Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym. W zamian oferujemy:Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,Możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki,Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,Świadczenia z ZFŚS,Dofinansowaną stołówkę posiłkową,Imprezy integracyjne,Roczne rozmowy pracownicze.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:karolina.gradowska@winkelmann-group.deZainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

2015-03-24
Dodano

WINKELMANN SP. Z O.O.
Pracodawca

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za: Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń technicznych Diagnozowanie usterek układów automatycznych i usuwanie bieżących awarii Obsługę, programowanie, diagnozowanie, korektowanie ustawień sterowników Siemens S7 Wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn Usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki